ORGANIGRAMA

Administrativ:

Str Abrud 84, Sector 1, Bucuresti - Romania

Telefon/Fax:

021/224.02.99

Apel Urgenta:

021/9388

Director General

Paralic Titiana

Contact:

Director Executiv

Savu Valentin

Tel:0767.288.412. - business@proromguard.ro

Secretariat:

Smaranda Constanta

Tel:021/224.02.99. - office@proromguard.ro

Resurse umane:

Inspector Resurse Umane

Smaranda Mirela


Tel:0769.655.951. – mirela.s@proromguard.ro

Inspector Securitate si Sanatate in Munca

Ivascu Gheorghe

Tel:0766.337.810. - ssm@proromguard.ro

Contabilitate

Strugaru Adelina

Tel:0769.271.309. - marketing@proromguard.ro / prorom_guard@yahoo.com

Consilier Vanzari

Lacatusu Lucian

Tel:0769.634.702. - lucian.lacatusu@proromguard.ro

Sef Serviciu Paza:

Baciu Mircea
Tel:0762.633.883. - security@proromguard.ro

Inspector Securitate

Smaranda Ion
Tel:0765.032.856.

Sef Serviciu Interventii & Monitorizare

Hemerca Marian
Tel:0766.337.809. - interventii@proromguard.ro

Departament Tehnic & IT

Director Tehnic

Bogatu Iulian - tehnic@proromguard.ro
Barbu Gabriel
Dinu Valentin Alexandru

Dispecerat

Tel: 021/9388
Tel:021/224.50.51.

Bucuresti

Smaranda Ion
Tel:0765.032.856. - bucuresti@proromguard.ro

Bacau

Ciobanu Constantin
Tel:0766.519.256 - bacau@proromguard.ro

Brasov

Gava Nicolai
Tel:0765.795.361. - brasov@proromguard.ro

Braila

Ivascu George
Tel:0766.337.810. - braila@proromguard.ro

Suceava

Hemerca Marian
Tel:0766.337.809. - suceava@proromguard.ro

Timisoara

Antonie Emilian
Tel:0769.653.622. - timisoara@proromguard.ro

Sibiu

Musca Mihaela
Tel:0745.313.856. - sibiu@proromguard.ro